KROUŽKY PRO DĚTI OD 3-7 let

Hudební kroužek  pro děti od 3-4 let. Každé úterý 9-10 hodin.

Cílem kurzu je podporovat přirozenou muzikalitu dětí pomocí lidových písní, říkadel a hudebních her. Děti budou zpívat, poslouchat a hrát na různé rytmické a perkusní nástroje. Starší děti se naučí základy hudební nauky (hudební abecedu, druhy not atd.). Vhodné též jako hudební příprava ke studiu instrumentální hry.

Cena kurzu .připlácí se  jednorázově 50 kč ,- za hodinu.  Kurz vede Lenka Mašindová.

 

Angličtina- každý den od 12-12:20 - krátké pásmo s pohádkou, aktivní angličtina. Kurz vede Kateřina Chocová.

Vaření a pečení - jeden den v týdnu vaříme a pečeme. Co si děti uvaří to si takě snědí, dáme ale ochutnat i maminkám a tatínkům. Pečeme domácí chleba, vánočky, koláčky. Podle roční doby, tématicky. Nebo třeba buchtičky se šodó k obědu. Kurz vede Kateřina Chocová.

Výtvarná výchova-  Každý den malujeme kreslíme plníme didaktické úkoly. Vyrábíme zvířátka ...zkrátka co se zrovna namane. .Budeme modelovat, lepit koláže, pracovat s tuší. Na opravdické plátno namalujeme svůj první obraz. Tento kurz je součástí školičky a ve výjmečných případech se připlácí ( např. nákup plátna apod.). Kurz vede Kateřina Chocová.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kateřina Chocová – základní profil  (2TETY)

Kateřina se dlouhodobě věnovala závodní činnosti v oddílu synchronizovaného plavání POSEIDON PRAHA. Po skončení závodní činnost se aktivně věnovala trenérské a rozhodcovské činnosti. (Trenér a rozhodčí III. třídy). Součástí závodní přípravy byla pravidelná baletní průprava. Další zálibou kromě baletu byly i břišní tance. Ve své trenérské činnosti se Kateřina nejprve věnovala družstvu žen, poté mladších žákyň, pro které spolu s kolektivem připravovala a vedla soustředění. Nakonec vede tým mužů (www.krasoplavci.cz). Rok pracovala jako vychovatelka v Dětském domově v Anglii.
 

Lenka Mašindová – profil

Pro Lenku je hra na klavír celoživotním koníčkem i druhým zaměstnáním. Hraje na klavír od 9 let, žačka Marty Marečkové-Čelikovské. Věnuje se klasické hudbě, ve zvláštní oblibě má hru čtyřruční. Soukromě vyučuje hru na klavír již 11 let. Má státní zkoušku z psychologie a pedagogiky. Věnuje se výuce dětí i dospělých. Zajímají ji specifika a možnosti individuálního přístupu k žákovi. V souvislosti s narozením svých dvou potomků se začala věnovat i výuce předškolních dětí.