Co je nového

Provozní doba prázdnin:

30-11.7.2014 

18.-29.8.2014

Program: výlety, výuka plavání , výtvarná činnost.

 Cena celého týdne v době od 8 -13 hodin 1500,-.

 

Pečení PIZZY

Prostřednictvím aktualit informujeme, že jsme se v průběhu roku věnovaly aktivitě vaření a její součástí bylo pečení pizzy. Děti si sami určovaly do mají nejraději a tak upekly pizzy třeba s oblíbenou šunkou a sýrem nejen pro sebe, ale i pro své rodiče.

VERNISÁŽ PRACÍ - PRVNÍ PLÁTNO

V naší školičce proběhla celkem důležitá akce. Děto malovaly v měsíci červnu svůj první obraz - PRVNÍ PLÁTNO. Do celé akce se zapojilo celkem 15 dětí.  18. 6. od 15. hodin bude  slavnostní vernisáž. Podávt  se  bude domácí zmrzlina a domácí limonáda a snad nám děti něco upečou. 

Přijďte se svými dětmi i vy - náhodní návštěvnící web stránek 2 tety. A hrajme si a malujme.

VAŘÍME S MARTINEM NOVÁKEM

22.3. v odpoledních hodinách proběhla první lekce VAŘENÍ. Téme bylo jasně jarní - KUŘÁTKO. Kdo je již zasvěcen ví jak se kuřátko vykostí, naplní různými nadivkami a jak se zase zašije a peče do zlatava. Chtnalo všem FRAPE CAFE tajným receptem. Děti, které se akce zúčastnily, si pochtnaly na smažených staročeských jablkách se skořicích. 

Vaření s  bouřkou:

grliovací párty proběhla za poněkud dobrodružných bouřek a tak si myslíme, že na ní budeme všichni celkem vzpomínat. Grilovalo se a byla to samo velká dobrota.

A co budeme vařit příště:  ...TÉMA RYBA LOSOS aneb příprava na SUSHI.