Školička

Školička je umístěna v přízemí rodinného domku se samostatným vchodem v klidné části Uhříněvsi. V bezprostřední blízkosti jsou k dispozici krásné vycházky do přírody. Školička je vybavena šatnou, místností pro převlékání a uložení osobních věcí, kuchyňkou spojenou s jídelnou, vybavenou hernou (2 místnosti) a sociálním zařízením.

Ahoj děti,

V naší školičce najdete nejen hernu se spoustou hraček, které doma možná nemáte, ale třeba i výtvarný ateliér. Nemusíte si jen hrát. Každý den malujeme, kreslíme, modelujeme nebo zkoušíme základy vaření. Taky občas zkoušíme, jak se maluje na opravdické plátno a obraz si odneseme domů. Často chodíme za zvířátky a budeme se o nich učit. Každý den protáhneme tělo při nějakém zajímavém cvičení. Budeme chodit na procházky nebo na blízkou louku. Můžete u nás být jenom hodinu nebo taky víc.  

Ahoj mámy a tátové,

jsme tu pro Vás a Vaše děti v době, kdy děti nemohou být s Vámi. Jsme rádi, když  děti na chvíli zapomenou na rodiče a taky naopak. Pro děti je hodně důležité zvyknout si na kolektiv. Učíme je stolovat, malovat, říkat říkanky, písničky. Povídáme si o světě a o jiných kulturách. Každý den se věnujeme anglickému okénku – angličtina hrou.
Pro přirozený rozvoj schopností Vašich dětí jsou důležité didaktické hry. Klademe důraz na respekt mezi sebou, ať už s dětmi nebo s dospělými. Naším heslem je přirozenost.

...kdo si hraje, nezlobí... 

Fotogalerie: Školička